Jana Florentýna Zatloukalová: Jak založit blog se statisícovou návštěvností a obratem 5,5 milionu ročně?

Já vím. Foodblogerky nejsou něčím, co většina uživatelů Mladého podnikatele vyhledává. Janě Florentýně Zatloukalové byste ale pozornost věnovat měli. Její blog KuchařkaProDceru.cz měsíčně navštíví až…

Affiliate programy a sítě

Seznam affiliate programů a sítí. Průběžně budu doplňovat a rozšiřovat. Pro lepší orientaci jsem je rozdělil dle oborů. Affiliate sítě Affilo.cz Affilnet.cz Espoluprace.cz Nejprovize.cz   Affiliate programy Automobily Antiradary.net Nejlevnějšípneu.cz Bydlení MT-nábytek.cz Cestování Booking.com Dovolená.cz Invia.cz Letuška.cz Travelportal.cz Energie Tarifomat.cz E-shopy Alhambra.cz Arduino-shop.cz Autorskéšperky.com Běhání.cz Cool-ceny.cz Hodinky.cz ModniDoplnky.cz StylovaBizuterie.cz Úžasné-dárky.cz Vivantis.cz Z-ciziny.cz Počítače a hry Alza.cz Jrc.cz Xzone.cz Pojištění, povinné… Read more »

CK Neckermann affiliate program

Další cestovní kancelář, kterou je CK Neckermann, připravuje partnerský program a jak píšou na webu, prý bude nejlepší, tak uvidíme. Travel afill v ČR jede V České republice, kde rostou skoro denně travel weby na affilu cestovní agentury Invia.cz a také na druhém nejčastěji používaném provizním systému od Dovolena.cz (Student Agency), se CK Neckermann chystá přesně na to, co popisuje… Read more »

Pasivní příjem se hodí hlavně o letních prázdninách

Každý, kdo pracuje na volné noze a má děti školou povinné, jistě ocení, pokud bude mít pravidelný příjem i během dvou letních měsíců, kdy díky přítomnosti dětí doma na práci není tolik klidu a času, jako když jsou v zaměstnání (rozuměj ve škole :)) Sám mám dvě děti, jedno ještě ve školce a druhé ve škole. Během uplynulých let, kdy… Read more »