Jak mi Český hosting usnadnil převod WordPress webu

Pokud vás napadne, že budete přesun webu na jiný hosting dělat v pátek večer, raději si to dobře rozmyslete, ať nedopadnete jako já. Co se stalo Během prázdnin jsem u jednoho webu pozoroval zpomalení a protože jede na sdíleném hostingu u Český-hosting.cz a mám zde i další weby, které mají slušnou návštěvnost, rozhodl jsem se jej přesunout na samostatný webhosting,… Read more »

Za 5 let budete litovat, že jste udělali těchto 9 rozhodnutí

Každý den uděláme mnoho rozhodnutí, která vytvářejí náš následující den. Dnešek pokládá základy naší budoucnosti. Podle toho jaká rozhodnutí děláme, tak náš život směřujeme. Některá rozhodnutí náš život posouvají vpřed, směrem k velikosti a velkoleposti. Jsou rozhodnutí, která náš život … Continue reading

Příspěvek Za 5 let budete litovat, že jste udělali těchto 9 rozhodnutí pochází z Petr Novák

Proč, chtít příjem navíc? Získejte pro sebe skvělou výhodu.

Jak získat příjem navíc, jedno slovní spojení, které se často objevuje ve výsledcích hledání vyhledávačů. Proč je, pro mnoho lidí, tak zajímavé mít příjem navíc? Pro mnoho lidí se stal příjem navíc realitou. Mnoho lidí hledá cesty, jak příjem navíc … Continue reading

Příspěvek Proč, chtít příjem navíc? Získejte pro sebe skvělou výhodu. pochází z Petr Novák

Robert Kiyosaki a Marek Eben společně Na plovárně

Rozhovor s autorem mnoha knih o pasivním příjmu a také hry Cashflow. Jeden z mála českých video rozhovorů. Doporučuji. Kdo je Robert Kiyosaki Je podnikatel a autor knihy Bohatý táta, chudý táta, což je celosvětový bestseller o tom, jak být finančně nezávislý a jak budovat pasivní příjem. Tuto knihu doma také mám, ale i další které napsal a v každé… Read more »

Aktualizace PHPBB fóra z 3.0.12 na 3.1.6

Nová verze diskusního fóra PhpBB je konečně responsivní a tak nastal čas udělat upgrade ze stávající verze. A protože i toto forum je svým způsobem pasivní příjem, návod jak tento update provést se určitě bude hodit. Pokud budete postupovat přesně podle těchto bodů, aktualizace proběhne bez problémů. Rovnou zde ale napíšu, že neručím za způsobené chyby, nebo pokud se vám… Read more »

Pasivní příjem se hodí hlavně o letních prázdninách

Každý, kdo pracuje na volné noze a má děti školou povinné, jistě ocení, pokud bude mít pravidelný příjem i během dvou letních měsíců, kdy díky přítomnosti dětí doma na práci není tolik klidu a času, jako když jsou v zaměstnání (rozuměj ve škole :)) Sám mám dvě děti, jedno ještě ve školce a druhé ve škole. Během uplynulých let, kdy… Read more »